Seat araba anahtarı kopyalama işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. İşlemleriniz aracı bırakmanıza gerek olmadan kısa süre içinde işleme alınacaktır. Emin oto firmamızın oto anahtarları garantilidir, sigorta sorunu yoktur. Kayıp bir anahtar, aracın sisteminden çıkarılacağı için artık sizin için bir tehdit olmayacak. Aracın eski anahtarı bulunuyorsa fakat elinizde değilse, aracın sisteminden eski anahtarların silinmesi gerekir.

Seat araba anahtarı kopyalama durumunda önce mekanik anahtar kesilir. Yeni anahtar dişini, orijinal anahtarı profesyonel bir CNC freze makinesinde kopyalayarak elde edilen boyutta kesiyoruz. İkincisi, immobilizer şifrelenir. İmmobilizeri lisanslı anahtar programcıları ile OBD konektörü üzerinden uzaktan kumandaya bağlayarak kodluyoruz. Yeni cihaz anahtarı ile arabayı kolayca çalıştırabilirsiniz. Aracın sistem anahtarını sistemden ayırarak işlemi bitiriyoruz. Ayrıca arabanın kapısını da özel aletlerle zarar vermeden açıyoruz.

Kaliteli Seat Araba Anahtarı Kopyalama

Seat araba anahtarı kopyalama hizmeti ile mekanik anahtarları işlemek için kapı kilidi veya elektrik bölmesinin şifresini özel aletlerimiz ile okuyup anahtarın dişlerini CNC cihazıyla kesiyoruz. Kontağı açabilen aracı yetkili anahtar programlayıcımıza bağlayıp yeni anahtarları şifreleyerek aracı çalıştırıyoruz. Son olarak kaybolan veya çalınan araç anahtarını aracın sisteminden çıkararak işlemi tamamlıyoruz.

Eski araç anahtarlarının araç beyninden silinmesiyle eski anahtar gelse bile artık arabayı çalıştıramayacak. Kullandığımız ekipman, piyasada mevcut olan en yüksek kalite kontrolünü sağlar. Tuşlarda çizik veya kırık oluşmaz. Özel tasarlanmış metal dişli mekanizması sayesinde uzun yıllar kullanımdan sonra dahi hasar veya arızaya neden olmaz. Yedek araba anahtarına sahip olmak için Emin oto güvencesiyle hızlı bir şekilde işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. İAyrıca Emin oto firmamızda Seat araba anahtarı kopyalama işlemi ile yedek araba anahtarlarını kolayca kopyalayabilir veya yeni anahtar temini sağlayabilirsiniz.

Bir yorumda bulun