Satın alınan araba anahtarları, bazı sigorta problemlerine sebep olabilmektedir. Eğer araç anahtarı arızalıysa aracın çalışmasını engelleyebilir. Bu nedenle aracınız için yedek anahtarınız yoksa en kısa zamanda satın almalısınız. Yedek anahtarlar yetkili servis sağlayıcılardan alınabilir veya anahtarların kopyaları bir anahtar satıcısından alınabilir. Yetkili servis hizmetlerinin fiyatları biraz yüksek ve anahtar teslim süresi uzun olabilir. Seat araba anahtarı çoğaltma işlemini hızlı ve ekonomik fiyatlarda yaptırmak için Emin oto firmamızı tercih edebilirsiniz.

Araç anahtar fiyatları marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. İmmobilizer, 1999’dan sonra piyasaya sürülen bir araç güvenlik sistemidir. Anahtardaki kod, arabanın beynine bir sinyal göndererek arabanın çalışmasını sağlar. İmmobilizer sistemi sayesinde arabalar düz ateşleme sistemleri ile çalışmaz. Sıfır arabalarda genellikle iki anahtar bulunur. Anahtarlardan biri geçerli olduğu sürece diğer anahtarı güvenli olduğunu düşündüğümüz başka bir yerde saklarız. Seat araba anahtarı çoğaltma hizmetini Emin oto firmamızdan temin ederseniz anahtar kaybetme durumlarında bir problem yaşamazsınız.

Profesyonel Firma ile Araba Anahtarı Çoğaltma

Seat araba anahtarı çoğaltma işlemi için veya yeni araç anahtarı yaptırmak için lütfen Emin oto ile iletişime geçin. Yeni anahtar oluşturulurken bir anahtar kaybı varsa, eski anahtar aracın sisteminden çıkarılmalıdır. Yedek anahtarınız varsa, aracınızı güvenli bir yere park etmenizi ve daha sonra otomatik olarak açılmasını sağlamak için mümkün olan en kısa sürede güvenilir bir oto anahtarcıya gitmenizi öneririz. Kaybolan anahtarın aracın sisteminden çıkarılması ve yenisinin oluşturulması gerekmektedir.

Acil durum anahtarına ulaşamıyorsanız veya acil durum anahtarınız yoksa daha fazla sorun yaşayabilirsiniz. Bir köyde veya ulaşılması zor bir yerdeyseniz çekiciyi arayın ve arabadan inmeyin. Şehir merkezinde iseniz Seat araba anahtarı çoğaltma işlemi için firmamız Emin oto ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorumda bulun