Yedek anahtarınız olmasa bile Seat oto anahtar kopyalama işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapıyoruz. İster uzaktan kumandaya ister uzaktan kumandasız anahtara ihtiyacınız olsun, Emin oto firma güvencesiyle oto anahtar hizmeti veriyoruz. Öncelikle kopyalama işlemi için mekanik anahtarınızı keseceğiz. Profesyonel bir CNC freze makinesi kullanarak orijinal araç anahtarınızdan aldığımız ölçülere göre yeni bir anahtarın dişlerini kesiyoruz.

İkinci olarak, güçlü şifreleme kullanmaktayız. Seat oto anahtar kopyalanma sürecinde, lisanslı anahtar programcıları ile aracı OBD konektörü üzerinden bağlayıp immobilizasyon gerçekleştiriyoruz. Böylece yeni anahtar açıldıktan sonra uzaktan kumanda ve anahtar çalışmaktadır. Son olarak kayıp anahtarı silme işlemini gerçekleştiriyoruz. Araç satın alındığında yedek anahtar temin edilmediyse araç sistemine kayıtlı diğer anahtarı iptal ederek sistem anahtarını devre dışı bırakıyoruz.

Kısa Sürede Seat Oto Anahtar Kopyalama

Seat oto anahtar kopyalama işleminden önce, gerekirse anahtarlarınızı da onarıyoruz. İmmobilizasyon sistemi tamamen elektronik bir devreden oluşur. Anahtarınız sıvıya maruz kaldıysa, ilk birkaç saat içinde elektronik plakayı diş fırçası ile temizleyip kurulamalısınız. Zaman kaybedilirse, oksit devre kartına zarar vereceği için anahtar tamir edilemez hale gelecektir. Ek olarak, aşırı derecede sıvı almış anahtarlarla ilgili en yaygın sorun, pilin onarılamayan erken bitme problemini ortaya çıkarmaktadır.

Elektronik araç anahtarları düşmelere ve darbelere eğilimlidir. Tıpkı cep telefonu gibi anahtarların da koruması oldukça önemlidir. Yüksekten düşen ya da üzerinden araba geçen bir anahtarı tamir etmeye çalışmak anlamsız olacaktır. En yaygın sorun ve düzeltilmesi en kolay olanı bozuk bir anahtardır. Yoğun kullanımda tuşların içindeki düğmeler zamanla işlevini kaybeder ve tuşlar yıpranır. Bu durumda Emin oto firmamız ile iletişime geçerek anahtarınızı onarabilir veya Seat oto anahtar kopyalama işlemi yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun