Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomobil sektörü çok hızlı gelişiyor. Her yıl yüzlerce otomobil markası daha ileri teknoloji kullanarak yeni modeller piyasaya sürüyor. Güvenlik tarafında ise bir kaza anında araç güvenliği birinci sırada yer alırken, ikinci bir güvenlik sistemi de araç hırsızlığını önlemek için tasarlanmış elektronik sistemleri içeriyor. Halihazırda immobilizasyon teknolojisi ile kullanılan kilitleme sistemleri bulunmaktadır. Aracınızın hırsızlar tarafından çalınmasını engelleyen bu sistemin detaylarını Seat oto anahtarcı Emin oto firmamız aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Arabanızın anahtarlarında elektronik yazılım teknolojisi ile çalışan çipler sayesinde hırsızların anahtarsız aracınızı çalıştırmasını engeller. Aracı ve yakıt sistemini otomatik olarak kilitler ve düz ateşleme sistemi ile çalışmasını engeller. Emin oto firmamızın ayrıcalığı ile Seat oto anahtarcı işlemleriyle yedek anahtar imalatı yaptırabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet ile Seat Oto Anahtarcı İşlemleri

Anahtarlarınız kaybolması, suya düşmesi veya çipin hasar görmesi, aracınızı da çalıştıramaz hale getirir. Seat oto anahtarcı işlemlerimizde, araba anahtarlarınızı yedeklemenize veya geri yüklemenize yardımcı oluyoruz. Bu nedenle arabanızı alırken yedek anahtarınız yoksa mutlaka bir oto anahtarcıdan yardım almalısınız. Araba anahtarlarınızın yedeğini oluşturur, böylece anahtarlarınızın kaybolması veya hasar görmesi durumunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bazen bu çip sistemleri arabanın beynini okuyamayabilir veya arabayı çalıştırmanıza engel olabilir. Bu çok nadir bir olaydır, ancak güçlü etkiler bile bu çiplerin arızalanmasına neden olabilmektedir.

Kullanılmış bir araba satın alırsanız, sahibinin yedek anahtarı olmayabilir. Araba anahtarı için fabrikasına gittiğinizde size kullandığınız arabanın yedek anahtarı uzun zaman sonra verecekler. Emin oto olarak uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olabiliriz. Arabanızın ne zaman arıza yapacağını bilemezsiniz veya anahtarlarınızda sorun yaşayabilirsiniz. Seat oto anahtarcı işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçerek yeni bir anahtar veya yedek anahtar alabilirsiniz.

Bir yorumda bulun