Seat oto anahtar çoğaltma teknolojisi iki bölüme ayrılmıştır: uzaktan kumandalı anahtar ve kumandasız anahtar. Uzaktan kumandadaki düğmelerin de bir çipi bulunur. Uzaktan kumanda anahtarı, araba kapısının uzaktan kilidini açmak için kullanılır ve anahtarın içindeki çip, arabayı çalıştırmak için kullanılır. Yani, uzaktan kumanda anahtarında arabayı çalıştırmak için bu çip oldukça önemlidir. Bu çipler, immobilizer adı verilen elektronik bir beyin tarafından kontrol edilir. Çok hassas bir sistem ve bu çip bozulursa araba çalışmayacaktır.

Oto anahtarı kopyalamak için, kalıcı sistemi de o anahtara kopyalamanız gerekir. Bu nedenle yazılım gerektiren bir kopyalama işlemi vardır. Anahtarınızı takmanın ana nedeni, anahtarın sahte bir anahtar olmadığından ve dolayısıyla aracın çalınmadığından emin olmak olsa da, süreç rekabetçi olabilir. Emin oto olarak Seat oto anahtar çoğaltma işlemlerinizi yapıyoruz.

Güvenilir Seat Oto Anahtar Çoğaltma İşlemi

Seat oto anahtar çoğaltma işlemi, ikinci bir anahtara olan ihtiyaç, sigorta şirketlerinin ihtiyaç ve gereksinimlerinden kaynaklanmaktadır. Tipik olarak, sigorta şirketleri hırsızlık durumunda sözleşme sahibinin aracın her iki anahtarına sahip olmasını ister. Bu anahtarlardan birinin kaybolması, hırsızlık durumunda sözleşme sahibine ödeme yapmaktan kaçınabilirler. Ancak o zaman ek bir ücret karşılığında sözleşmeye önemli bir tazminat maddesi eklenebilir. Bu nedenle, ikinci bir araba anahtarına sahip olmak önemlidir. Bu amaçla, yedek anahtar veya orijinal anahtarın kaybolması durumunda, araba anahtarlarını orijinal olarak kopyalamaktayız.

Marka ve model fark etmeksizin aracınızın kırık anahtarlarını da onarıyoruz. Anahtar onarım hizmetlerine ek olarak, anahtar çoğaltma ve değiştirme hizmetleri de sunuyoruz. Ekonomik ve hızlı bir hizmete ihtiyacınız varsa Emin oto firmamızla iletişime geçerek Seat oto anahtar çoğaltma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir yorumda bulun