Mitsubishi oto anahtar hizmeti, öncelikle elinizde tek olarak kalan anahtarların kopyası, elinizde anahtar bulunmasa dahi sıfırdan başlayarak anahtar yapımı işlemlerini kapsar. Ayrıca yolda kalmanıza ihtiyaç duymadan ve servis günlerinizi beklemeden 2 saat kadar bir müddette elektronik anahtarlarınız hazır olarak sunulmaktadır. Immobilizer anahtarların araba hırsızlık vakalarına karşı tercih edilen benzer sistemlerden oldukça daha emniyetli, daha ucuz, daha dayanıklı ve kullanışlı olması bu sistemin bütün dünya çapında kısa bir müddette benimsenmesini sağlamıştır.

Elektronik hüviyet kartlarının uzaktan okunabilme kabiliyeti, kopyalanmama özelliği, elektromanyetik veya X ışınlarından etkilenmemesi de dayanıklılığı göstermektedir. Pil veya başka bir dahili güç kaynağı, bakım tamir ihtiyacı olmamasından ötürü da bu sistemin başarı göstermiş olmasındaki etkenlerden yalnızca birkaçıdır. Mitsubishi oto anahtar işlemleri için Emin oto güvencesiyle çalışabilirsiniz.

Hızlı İşlem ile Mitsubishi Oto Anahtar

İkinci el olarak aldığınız aracınızın immbolizer anahtarlarını çilingirlerde dahi bulabilirsiniz. Elinizde olan anahtarları araç beynine tanıtarak sizde olmayan veya teslim edilmeyen kumandasız/kumandalı aracınıza ilişkin olan eski anahtarları beyinden silip arabanızın anahtarla çalınmasını kati bir biçimde önlemiş olabilirsiniz. Ayrıca 24 saat çilingir hizmeti doğrultusunda ortaya çıkan Mitsubishi oto anahtar sorunlarınıza Emin oto firmamızda çözüm bulabilirsiniz.

Avrupa`da bulunan pek çok emniyet kuruluşu tarafından onaylanan muhtelif markalar immobilizer sistemini vasıta hırsızlığına karşı bu aşama başarı göstermiştir. Bu sonuçları kabul eden yabancı sigorta firmaları vardır. Ülkemizde bu anahtarlar size en yakın çilingirlerde yer alabiliyor. Yani bu türdeki anahtarlara ulaşmanız son derece kolaydır. Aracınızın güvenliği açısından elektronik özellikli anahtarlara haiz olmanız da bir o denli mühim ve lüzumlu olan bir durumdur. Mitsubishi oto anahtar problemlerinizi çözerek, yedek anahtar veya yeni oto anahtar işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun