Mitsubishi araba anahtarı kopyalama işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. İşlemleriniz aracı bize bırakmadan işleme alınacaktır. Emin oto firmamız tarafından üretilen anahtarlar garantilidir, sigorta ile ilgili herhangi bir sorun çıkarmaz. Kayıp anahtar, aracın sisteminden çıkarılacağı için artık sizin için bir tehdit oluşturmayacaktır. Yedek anahtar almadıysanız, verilen anahtarı araç sisteminden hemen çıkararak otomatik anahtarı değiştirin.

Otomatik anahtar çoğaltma işleminde önce mekanik anahtar kesilir. Profesyonel bir CNC freze tezgâhı yardımıyla orijinal araba anahtarını kopyalayarak elde edilen ölçülerde yeni anahtar dişleri kesiyoruz. İkincisi, immobilizer şifrelenir. Lisanslı anahtar programlama cihazları kullanarak immobilizeri OBD konektörü ile uzaktan kumandaya bağlayarak şifreliyoruz. Yeni bir cihaz anahtarı ile araba kolaylıkla çalışmaktadır. Aracın sistemindeki anahtarı sistemden ayırarak işlemi bitiriyoruz. Ayrıca arabanın kapısını da özel aletlerle zarar vermeden açıyoruz.

Profesyonel Hizmet ile Mitsubishi Araba Anahtarı Kopyalama

Mitsubishi araba anahtarı kopyalama hizmeti ile mekanik bir anahtarı işlemek için özel aletlerimiz ile kapı kilidinden veya ateşleme bölmesinden şifreyi okuyarak anahtarın dişlerini CNC freze makinesi ile kesiyoruz. Ateşleme sistemini açabilen arabayı lisanslı anahtar programlama ekipmanlarımıza bağlayıp yeni anahtarları kodlayarak aracı çalışır hale getiriyoruz.

Son olarak kaybolan veya çalınan araç anahtarını, aracın sisteminden çıkararak işlemi tamamlıyoruz. Yani eski anahtar gelse bile artık arabayı çalıştıramayacak. Kullandığımız cihaz, piyasada mevcut olan en yüksek kalite kontrolünü sağlar. Tuşlarda darbe veya yırtık oluşmaz. Özel tasarlanmış metal dişli mekanizması sayesinde uzun yıllar kullanımdan sonra bile mekanizmanın sarkması ve arızalanması meydana gelmez. Araba anahtarlarınızın yedek anahtarını bulundurmak için Emin oto firmamızda Mitsubishi araba anahtarı kopyalama, oto anahtar yedekleme ve anahtar tamiri işlemlerinizi hızlı ve güvenilir biçimde yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun