Mitsubishi oto anahtar çoğaltma teknolojisi ikiye ayrılır: kumandalı ve kumandasız anahtar. Uzaktan kumanda tuşlarının da bir çipi vardır. Uzaktan kumandalı anahtar arabanın kapısını uzaktan açmak için kullanılırken, anahtarın içindeki çip arabayı çalıştırmak için kullanılır. Yani uzaktan kumanda anahtarının da arabayı çalıştırmak için bir çipi var. Bu çipler, immobilizer adı verilen elektronik bir beyin tarafından kontrol edilir. Maalesef bu çok hassas bir sistemdir ve bu elektronik çip bozulursa veya hasar görürse araç çalışmayacaktır.

Otomatik anahtarı kopyalamak için immobilizer sistemini de bu anahtara kopyalamanız gerekir. Bu nedenle yazılım gerektiren bir kopyalama işlemi vardır. Anahtarınızda immobilizer bulunmasının temel nedeni, anahtarın sahte olmamasını ve dolayısıyla aracın çalınmamasını sağlamak olsa da bu işlem çelişkili olabilir. Emin oto olarak sizlere Mitsubishi oto anahtar çoğaltma işlemi yapmaktayız.

Güvenilir Mitsubishi Oto Anahtar Çoğaltma

Mitsubishi oto anahtar çoğaltma işlemi ikinci anahtara olan talep, sigorta şirketlerinin hem ihtiyacından hem de gereksinimlerinden kaynaklanmaktadır. Genel bir kural olarak sigorta şirketleri, hırsızlık durumunda her iki aracın anahtarını da mağdurdan talep etmekte ve anahtarlardan birinin kaybolması durumunda, bir kişinin neden olduğu hırsızlığı dikkate alarak, hırsızlık durumunda ödeme yapmaktan kaçınabilmektedirler. Sadece bu durumda, ek bir ücret karşılığında sözleşmeye önemli bir kayıp maddesi eklenebilir. Bu nedenle, ikinci bir araba anahtarına sahip olmak önemlidir. Bu amaçla, yedek parça veya orijinallerin kaybolması durumunda, araçlarınızın anahtarlarını orijinalleri gibi kopyalıyoruz.

Marka ve model fark etmeksizin araçlarınızın kırık anahtarlarını da onarıyoruz. Anahtar onarımına ek olarak, anahtar çoğaltma ve değiştirme hizmetleri de sunuyoruz. Ekonomik ve hızlı hizmetten yararlanmak istiyorsanız firmamıza ulaşarak Mitsubishi oto anahtar çoğaltma hizmetini güvenle alabilirsiniz.

Bir yorumda bulun