Satış sonrası araba anahtarları, sigorta sorunlarına neden olabilir ve bir anahtar arızası durumunda aracınızın çalışmasını engelleyebilir. Bu nedenle aracınız için yedek anahtarınız yoksa en kısa sürede bir yedek araç anahtarı edinmelisiniz. Yedek anahtarlar yetkili servis sağlayıcılardan temin edilebilir veya anahtarlar bir araba anahtarı satıcısından Mitsubishi araba anahtarı çoğaltma işlemi yaptırılabilir. Lisanslı hizmetlerin fiyatları biraz yüksek olabilir. Otomotiv servisleri kullanılıyorsa, pahalı olabilir veya zaman kaybı olabilir.

Anahtar fiyatları aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir. İmmobilizer, 1999’dan sonra üretilmiş bir araç güvenlik sistemidir. Anahtardaki kod, arabanın beynine bir sinyal göndererek arabanın çalışmasını sağlar. İmmobilizer sistemi sayesinde arabalar düz ateşleme ile çalışmayacaktır. Yeni arabalarda genellikle iki anahtar bulunur. Anahtarlardan biri kullanımda olduğu sürece diğer anahtarı evimizde, ofisimizde veya güvenli olduğunu düşündüğümüz başka bir yerde kasada saklarız. Mitsubishi araba anahtarı çoğaltma hizmetini Emin oto firmamızdan sipariş ederek, onları kaybetme konusunda sorun yaşamazsınız.

Güvenilir Hizmet ile Mitsubishi Araba Anahtarı Çoğaltma

Mitsubishi araba anahtarı çoğaltma işlemini yapmak için yapmanız gereken Emin Oto ile iletişime geçerek anahtarınızı değiştirmenizdir. Yeni bir anahtar oluştururken bir anahtarı kaybettiyseniz, araç sisteminden çıkarılmalıdır. Yedek anahtarınız varsa, arabanızı güvenli bir yere park etmeniz ve ardından kilidinin otomatik olarak açılması için mümkün olan en kısa sürede güvenilir bir mağazaya gitmeniz gerekir. Kayıp anahtarı arabanın sisteminden çıkarmanız ve yeni bir tane oluşturmanız gerekir.

Acil durum anahtarına ulaşamazsanız veya acil durum anahtarınız yoksa daha fazla sorun çıkaracaktır. Bir köyde veya ulaşılması zor bir yerdeyseniz hemen çekiciyi arayın ve asla arabadan inmeyin. Şehir merkezindeyseniz, Emin oto firmamız ile iletişime geçebilir ve Mitsubishi araba anahtarı çoğaltma işlemi yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun