Günümüzde günlük yaşamın en büyük parçalarından birisi hiç şüphesiz arabalardır. Günün ilk dakikalarından son anına kadar araç akışı hiç bitmemektedir. Hal böyle oluca a araçların hayatımızda sağladığı kolaylıktan dolayı edindiği yerde çok fazladır. Her marka ve araçtan sayısı model bulunduğundan bu araçların anahtarları da önem arz etmektedir. Çünkü anahtar olmadan araç hiçbir işe yaramamaktadır. Aracı değil çalıştırmak kapısını dahi açamazsınız. Bu sebepten anahtarların hasarsız olması, bir arızasının olmaması yarı yolda kalmamanız için önemlidir. Mini Oto anahtar kopyalama çoğaltma seçeneklerinden birini seçerek kendinizi garantiye alabilirsiniz.  Aracınızın anahtarından bir tane daha olması size güven verecektir.

ANAHTAR KOPYALAMA VE ÇOĞALTMA FAYDALARI

Hiç olmayacak bir yerde ve zamanda oto anahtarın işlevini yitirmesi ve çalışmaması hem maddi olarak çok daha fazla bir rakama sebep olacaktır. Ya aracı oto çilingirciye çekmeniz gerekecek ya da oto çilingirciyi aracınızın yanına götürmek zorunda kalacaksınız. Ya da size yapmış olduğu zaman kaybı ile sıkıntıya sokabilir. Bu sebepten dolayı araç anahtarınızın bir kopyasının olması sizin lehinize olacaktır.

MİNİ OTO ANAHTAR KOPYALAMA ÇOĞALTMA İŞLEMLERİ

Mini Oto anahtar kopyalama çoğaltma işlemi her marka da farklılık göstermektedir. Aynı zamanda araç anahtarının modeline de bağlıdır. Düz klasik anahtar ise çok zorlayıcı olmayabilir. Ancak sustalı anahtarlar ise biraz daha zorlayıcı olarak çoğaltılabilmektedir. Sustalı anahtarlar içinde bulundurduğu kod ve yazılımlar sayesinde oldukça güvenli olan anahtarlardandır. Anahtarınız kopyalandıktan sonra gerekli olan kontroller yapılır. Aracını zile uyumlu çalışması ve anahtar kontak deliğinin kontrolü yapılması gibi bir takım kontroller sonrasında anahtarını size teslim edilir. Anahtarsız çalışma özelliği bulunan araçlarda anahtarın beynine yapılan  kodlama ile mini oto anahtar kopyalama çoğaltma işlemi yapılır.

Bir yorumda bulun