Mini oto anahtar çoğaltma, anahtarın tamirini yaptırmak, pilini değiştirmek, yeni oto anahtar çıkartmak gibi birçok probleminizi oto anahtar işi yapan firmalarda rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Her marka ve modele göre yaşadığınız problem farklılık göstereceğinden güvendiğiniz firmadan aracınızın anahtarı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Fiyatlandırma da yapacağınız işlem ve markaya göre değişecektir. Günlük hayatımızda büyük önem taşıyan araçlar gün içinde birçok işimizi çok kolay yoldan halletmemizi de sağlamaktadır. Hal böyle olunca da araçların oto anahtarları da oldukça önem taşır hale gelmektedir. Sürekli elinizde, cebinizde, çantanızda taşıdığınız anahtarınız da kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde deformeler, kırılmalar olabilmektedir.

MİNİ OTO ANAHTAR ÇOĞALTMA  NEDİR

Anahtarınız ile ilgili bir problem yaşıyorsanız eğer vakit kaybetmeden yaptırmanız özellikle tavsiye edilir. Çünkü umulmadık bir anda anahtarınızın çalışmaması sizi oldukça zor bir durumda bırakabilir. Tek bir oto anahtar kullanıyorsanız eğer mutlaka yedek anahtar yaptırmalı ya da anahtarınızı çoğaltmalısınız. İşini oldukça başarılı şekilde yapan birçok güvenilir oto anahtarcısı bulunmaktadır. Aracınızın oto anahtarını çoğaltmak maksimum yarım saat süren bir işlemdir. Aracınızın oto anahtar çıkarma işlemi kendi anahtarınız üzerinden yeni bir anahtar daha çoğaltma işlemidir. Bu mini oto anahtar çoğaltma işlemi otomatik anahtar kopyalama cihazı üzerinden cnc ismi ile bilinen teknoloji sayesinde yapılmaktadır.  Anahtarınız çoğaltıldıktan sonra gerekli olan kontrollerin yapılması sonrasında aracınız ile uyumu ve kontak anahtar girişi kontrol edilerek teslim edilir. Bu kontroller her araç için farklılık göstermektedir. Her araç düz anahtar girişine sahip olmamaktadır. Anahtarsız bir şekilde çalışma teknolojisine sahip olan araçlarda kart kopyalama ve çoğaltma aracın beynine kodlama yapılarak gerçekleştirilir.

NEDEN MİNİ OTO ANAHTAR ÇOĞALTMA

Aracınızın anahtarını çoğaltmadığınız ya da bir yedeğinin bulunmadığı durumlarda, eğer anahtarınızı kaybederseniz ilk olarak oto çilingirci aracınız kilitli ise kapılarını söker. Daha sonrasında kontak sökülür kontağa uygun anahtar yapılır ve son olarak da immobilezer beyni sökülüp çip yapılır. Bu sebeple mini oto anahtar çoğaltma da bir anahtar kopyanızı yaptırmalısınız.

Bir yorumda bulun