Mitsubishi Oto Anahtarcı

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte otomobil sektörü de oldukça hızlı gelişiyor. Her yıl yüzlerce otomobil markası daha ileri teknoloji kullanarak yeni modeller piyasaya sürüyor. Güvenlik açısından, bir kaza anında aracın güvenliği ilk sırada gelirken, ikinci güvenlik sisteminde ise araç hırsızlığını önlemek için tasarlanmış elektronik sistem yer alıyor ve bunların çoğu imal ediliyor. Artık immobilizer teknolojisi ile kullanılan kilitleme sistemleri var. Mitsubishi oto anahtarcı firmamız sayesinde arabanızın hırsızlar tarafından çalınmasını engelleyen bu sistemin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Araç anahtarınızın içinde bulunan ve elektronik yazılım teknolojilerinden güç alan çipler sayesinde hırsızların anahtarsız aracınızı çalıştırmasını engeller. Araç ve yakıt sistemini otomatik olarak kilitleyerek düz ateşlemeli ateşleme sistemi ile çalışmasını engeller. Emin oto ayrıcalığıyla Mitsubishi oto anahtarcı firmamızda yedek anahtar yaptırabilirsiniz.

Mitsubishi Oto Anahtarcı ile Kaliteli Hizmet

Anahtarlarınız kaybolursa, suya düşerse veya çipe zarar verirse aracınızın çalışmasını da engelleyecektir. Mitsubishi oto anahtarcı firmamızda, otomatik anahtarınızı yedeklemenize veya geri yüklemenize yardımcı oluyoruz. Bu nedenle aracınızı alırken yedek anahtarlarınız sizde yoksa mutlaka bir oto çilingirden yardım almalısınız. Araba anahtarlarınızın bir yedeğini oluşturarak, anahtarın kaybolması veya düşmesi durumunda stressiz olmanızı sağlar. Bazen bu çip sistemleri araç beynini okuyamayabilir veya arabanızı çalıştırmanıza engel olabilir. Bu çok nadir görülen bir durumdur, ancak güçlü darbeler bile bu çiplerin arızalanmasına neden olabilir.

Kullanılmış bir araba aldıysanız, sahibi yedek anahtara sahip olmayabilir. Araba anahtarı üretim tesislerine gittiğinizde, kullanmakta olduğunuz araba için sizi yedek anahtarı yapacaklardır. Uzman ekibiyle Emin oto olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Arabanızın ne zaman arıza yapacağını bilemezsiniz veya anahtarlarınızda sorun yaşarsınız. Mitsubishi oto anahtarcı firmamıza ulaşarak, kaybettiğiniz anahtarınızın yenisini veya yedek anahtarınızı yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun