Teknolojinin gelişmesiyle birlikte otomotiv sektörü çok hızlı büyüyor. Her yıl yüzlerce otomobil markası daha ileri teknoloji kullanarak yeni modeller piyasaya sürüyor. Güvenlik açısından bakıldığında, bir kaza anında araç güvenliği birinci sırada yer alırken, ikinci güvenlik sisteminde ise araç hırsızlığını önlemek için tasarlanmış elektronik sistemler yer alıyor. Halihazırda immobilizasyon teknolojisi ile kullanılan kilitleme sistemleri bulunmaktadır. Aracınızın hırsızlar tarafından çalınmasını engelleyen bu sistemin detaylarını kavaklı oto anahtarcı üreticisi firmamız Emin Oto aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Araç anahtarlarınızda elektronik yazılım teknolojisi ile çalışan çip sayesinde hırsızların anahtarsız aracınızı çalıştırmasını engeller. Aracı ve yakıt sistemini otomatik olarak kilitler ve düz ateşleme sistemi ile çalışmasını engeller. Kavaklı oto anahtarcı ihtiyacınız bulunduğunda Emin Oto firmamıza ulaşabilirsiniz. Oto anahtarcı, bir aracın marka ve modeli ne olursa olsun tüm kapalı kapılarını açan ve yeni anahtarları çıkaran bir hizmettir. Teknolojinin hızla ilerlemesi araç kapısının tam donanımlı olarak açılmasını zorlaştırmıştır ve bu işlemi teknolojik yöntemlerle araca zarar vermeden kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Oto çilingir ile aracınızın kapısını açıyoruz ve 2 saat içinde yeni bir anahtar teslim ediyoruz.

Hızlı İşlem ile Kavaklı Oto Anahtarcı

Anahtar kaybetmek, suya düşürmek veya anahtar hasarı aracınızı çalışmaz hale getirecektir. Kavaklı oto anahtarcı hizmetimiz ile yaptığımız operasyonda, araba anahtarlarınızı yedeklemenize veya geri yüklemenize yardımcı oluyoruz. Bu nedenle araba alırken yedek anahtarınız yoksa bir çilingirden yardım almalısınız. Araba anahtarlarınızı yedekleyin, böylece kaybolmaları veya hasar görmeleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bazen bu çip sistemi arabanın beynini okuyamayabilir veya arabayı çalıştırmanıza engel olabilir. Bu çok nadir bir olaydır, ancak güçlü bir etki bile bu çipin arızalanmasına neden olabilir.

Kullanılmış bir araba satın alırsanız, sahibinin yedek anahtarı olmayabilir. Araba anahtarlarınızı almak için servise gittiğinizde size uzun bir süre sonra kullanmanız için yedek araba anahtarını verecekler. Emin Oto olarak biz de uzman ekibimizle size yardımcı olabiliriz. Arabanızın ne zaman bozulacağını bilemezsiniz veya anahtarlarla ilgili bir sorununuz olabilir. Kavaklı oto anahtarcı işlemi için firmamız ile iletişime geçerek yeni anahtar veya yedek anahtar alabilirsiniz.

Bir yorumda bulun