Kavaklı oto anahtar işlemleri, araba anahtarındaki çip ve araçtaki beyin ile iletişim kuran anahtar tanıma sistemi olan immobilizer hasarlarını düzeltir. Bu sistem hırsızların işini zorlaştırdığı için 1990 yılından sonra otomobil ve motosikletlerde kullanılmaya başlandı. Araç sahipleri, araçları hasar görmeden veya kaybolmadan önce mutlaka yedek anahtara sahip olmalıdır.

Aracınızı çalıştırmak için tek anahtarınız varsa mutlaka yedek anahtar almalısınız. Bu nedenle yedek anahtarın kaybolması veya immobilizer arızası durumunda işler çok zorlaşır. Aynı zamanda servisten yedek anahtar alma maliyeti de artmaktadır. Yedek anahtarınız varsa, geri dönüşü olmayan ciddi sorunların önüne geçebilirsiniz. Araba anahtarlarındaki koruyucu kapaklardan bazıları genellikle aşınır. Bu paslı alandan nem veya sıvı girişi araç anahtarlarına zarar verir. Bu tür sorunların yaşanmaması için kavaklı oto anahtar işlemlerinizi firmamız Emin Oto’da yaptırabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet ile Kavaklı Oto Anahtar

Araba anahtarına zarar vermeden oto anahtar işlemleri gerçekleştirilmelidir. Bazı araba modelleri kartlı sistemleri tercih etmektedir. Ayrıca araç sahipleri büyük anahtarları yanlarında taşımak istemezler çünkü bu sorunun çözümü anahtarları cepte taşıma gerektirir. Cebe konulan kartlı araç anahtarları kırılabilmektedir. Manyetik kilit kullanırken, arka cebinizde tutmamaya dikkat edin. Bu kart zarar görebileceğinden kartın ekranda okunamaması gibi bir sorun olabilir. Ayrıca araç kartı okuyamadığı için bir uyarı mesajı görünebilir. Böyle bir durumda kart pilini değiştirin. Pil değiştirildikten sonra uyarı tekrar belirirse kart arızalıdır. Kart tamiri, önce kartın kesilmesi ve açılmasıyla başlar. Arıza giderildikten sonra yeni bir kontrol bölmesine yerleştirilir. Kavaklı oto anahtar ile ilgili işlemleri, araç anahtarı yedekleme ve onarım işlemleri için Emin Oto firmamızı tercih edebilirsiniz.

Otomatik kilit açma olarak tüm kilit ve uzaktan kumanda sorunlarınızı çözüyoruz. Uzaktan kumanda bozulduysa ve arabanın kapısını açamıyorsanız endişelenmenize gerek yok. Oto anahtar üreticisi olarak araca zarar vermeden kapıları açıyor ve 2 saat gibi kısa bir sürede yeni kilit sisteminize erişiyoruz. Sektörümüzde yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizle garantili hizmetler sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden kavaklı oto anahtar işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bir yorumda bulun