Tek araç anahtarınız varsa muhakkak bir yedek anahtar yapılması gereklidir. Mimar Sinan oto anahtar çoğaltma hizmeti alarak aracınız için yedek bir anahtar yaptırmanız mümkündür. Araç anahtarı yapımı ve tamiri işlemlerinde oldukça başarılı olan firmamız yılların getirmiş olduğu tecrübe ve birikimle yapmış olduğu tüm işlere minimum 2 yıl Garanti vererek gerçekleştirmektedir. Mimar Sinan oto anahtar çoğaltma firması olarak yapmış olduğumuz tüm işlerin arkasında duruyor ve her ve tip araç için son teknoloji ürünü cihazlarımız ile araç anahtarı çoğaltma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Mimar Sinan Oto Anahtar Çoğaltma İçin Gerekenler

Mimar Sinan Oto anahtar çoğaltma işlemi yapılması için öncelikle araç anahtarı araç ruhsat ve ruhsatın sahibi gereklidir. Eğer ruhsat sahibi değilseniz ve vekalet ile gelinmesi veya şirket aracı ise şirket sahibinin imzası kimlik ve ruhsat fotokopisi ile gelinmesi gereklidir. Firmamıza gelmeden önce bizi arayarak yaptıracak olduğunuz anahtarın stokta olup olmadığı hakkında bilgi almanız ve randevu talebi oluşturmanız gereklidir.

Mimar Sinan Oto Anahtar Çoğaltma Nasıl Yapılır? 

Birçok farklı markada ve modelde araç vardır ve her birinin farklı anahtar tipi ve çipleri mevcuttur. Bazı araçlar Smart anahtar denilen start stop butonuna sahiptir ve bu şekilde çalıştırılır. Bazıları da eski düzen de olduğu gibi kont anahtar takılıp çalıştırılır. Aynı markada olan araçların alt segmentlerinde kontaklı anahtar mevcutken üst segmentlerinde akıllı anahtar mevcuttur.

Firmamız olarak her marka ve model aracın anahtar kopyalama işini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  Araç model ve anahtar özelliğine göre fiyatlar farklılık gösterebilir. Firmanız ile iletişime geçerek Mimar Sinan oto anahtar çoğaltma  fiyatları ile ilgili bilgi alabilir ve araç anahtarı kopyalama için randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Bir yorumda bulun