Modern otomobillerin önemli işlevlerinden biri otomatik kilittir. İmmobilizer sistemi, kapıyı anahtarla açmak için uygun bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Bu otomatik kontrol, aracın kilidini uzaktan açmak için kullanılır. Tecrübeli araç personelimiz Emin Oto sayesinde aracınızın kontrolünü kaybetmeden kavaklı oto anahtar yedekleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Araç satın alındığında kurulan kontrol sisteminin daha sonra yedeklenmesi, farklı bir prosedür gerektirir. Araçta kullanılan otomatik kontrol sistemi fabrika yapımıdır. Bu otomatik kontrol sistemi araçtan araca farklılık göstermektedir. Bu nedenle yedek anahtar oluştururken profesyonel yardım almalısınız. Firmamız Emin Otonun güvenilir ve hızlı hizmetinden yararlanarak, kavaklı oto anahtar yedekleme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Uzman Ekip ile Kavaklı Oto Anahtar Yedekleme

Kavaklı oto anahtar yedekleme işlemi, kilit üzerinde fabrika kontrollerini ayarlamak ve ardından alarm kontrol ve kilit sistemini kurmaktan daha zordur. Aracın kilidini dokunmadan açmanızı sağlayan bu sistem, belirli bir mesafeden alarmla çalışır. Arabanın anahtarını kaybedersen kapı açılmaz. Bunun için uzman bir araba anahtarı firması tarafından yapılmış bir yedek anahtara sahip olmalısınız. Anahtar yedekleme işlemi, eski anahtarın araç bilgisayarından silinmesi, bilgilerin geri yüklenmesi ve kopyalanmasıyla başlar. Bilgisayar daha sonra yedek anahtar sahibinin istediği araca bağlanır ve kopyalama işlemi tamamlanır. Çoğaltmadan sonra bir yedek anahtar oluşturulur.

Araçtan alınan ve bilgisayara kopyalanan bilgilere göre otomatik çip kaydı oluşturulur. Otomatik kontrolün sonunda merkezi kilit tekrar açılır ve araç kullanıma hazır hale gelir. Hatalı işlemlerden kaçınmak için yedekleme işlemlerinin otomatik yönetimi için özel bir hizmetten yardım alın. Kavaklı oto anahtar yedekleme, anahtar tamiri, anahtar kopyalama konusunda uzmanlaşmış otomotiv firmamız Emin ile iletişime geçerek hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Oto anahtar üreticisi olarak kavaklı oto anahtar yedekleme, çilingir, kopyalama gibi tüm işlemleri profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Araç teknolojisindeki hızlı evrim, kontrolleri ve anahtarları kopyalamayı ve yedeklemeyi zorlaştırıyor. Bu durumda her geçen gün gelişme gösterdiğimiz için bu konuda bir zorluk yaşamıyoruz. Aynı zamanda kumandaların tamiri ve değiştirilmesi, buton kombinasyonları ve kumandalar gibi birçok işlemi kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Bir yorumda bulun