Kavaklı oto anahtar kopyalama işlemi için yedek anahtarınız olmasa bile, otomatik kilitlemenizin hızlı bir kopyasını alıyoruz. İster uzaktan kumandalı anahtara, ister uzaktan kumandasız anahtara ihtiyacınız olsun, Emin Oto firmamızın güvencesiyle anahtar kopyalama hizmeti veriyoruz. Öncelikle kopyalama işlemi için mekanik anahtarınızı kesiyoruz. Profesyonel CNC tezgahları kullanarak yeni anahtarın dişlerini orijinal araba anahtarınızdan aldığımız boyutta kesiyoruz.

İkincisi, güçlü şifreleme kullanıyoruz. Kavaklı oto anahtar kopyalama işlemi sırasında aracı yetkili anahtar programcısı ile OBD konektörü üzerinden bağlayıp hareketsiz hale getiriyoruz. Bu nedenle, yeni anahtarı açtıktan sonra uzaktan kumanda ve anahtar çalışır hale geliyor. Son olarak, kayıp anahtar bilgisini araçtan silme işlemi gerçekleştirilir. Araç alınırken yedek anahtar verilmemesi durumunda araç sisteminde kayıtlı başka bir anahtarı iptal ederek sistem kilidini devre dışı bırakıyoruz.

Profesyonel Hizmet ile Kavaklı Oto Anahtar Kopyalama

Kavaklı oto anahtar kopyalama işleminden önce gerekirse kilidinizi de onarıyoruz. İmmobilizasyon sistemi tamamen elektronik bir devreden oluşmaktadır. Anahtarlarınız sıvı alırsa, sıvıyı ilk birkaç saat içinde bir diş fırçası ile temizleyip kurulamalısınız. Zaman kaybedilirse, oksit devreye zarar vereceğinden anahtar onarılamaz hale gelecektir. Ayrıca, bazı anahtarlarla ilgili en yaygın sorun, pilin erken bitmesi sorunudur. Aracın elektronik anahtarları düşebilir ve iç mekanizması zarar görebilir. Tıpkı bir cep telefonu gibi, kilit koruması çok önemlidir. Yukarıdan düşen veya ezilmiş bir anahtarı tamir etmeye çalışmanın bir anlamı yoktur. Çözülmesi en yaygın ve en kolay sorun, kırık bir kilittir. Yoğun kullanımda düğmelerin içindeki düğmeler zamanla işlevini kaybeder ve düğmeler yıpranır. Bu durumda, anahtarlarınızı onarmak veya anahtarlarınızı çoğaltmak için firmamız Emin Oto ile iletişime geçebilirsiniz.

Oto çilingir hizmetlerimiz için günün her saati bizi arayabilir ve tüm güvenlik önlemleri ile araç kapılarınızı açtırabilirsiniz. Teknolojinin hızla ilerlemesi araç kapısının tam donanımlı olarak açılmasını zorlaştırmıştır ve bu işlemi teknolojik yöntemlerle araca zarar vermeden kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Kavaklı oto anahtar kopyalama, anahtar yedekleme, hasarlı anahtar onarım işlemleriniz için bizlere ulaşabilir, hızlı ve güvenilir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yorumda bulun