Günümüz araçları, özelliklerden biri de otomatik kontrol sistemidir. Araç kontrol ünitesi, anahtarla kapı sisteminin kilidini açmak için uygun bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Bu otomatik kontroller ile aracın merkezi kilitleme sisteminin kilidi uzaktan açılmaktadır. Arabanın uzaktan kumandasını kaybetmeden Emin oto firmamız ile Chevrolet oto anahtar yedekleme hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Aracı satın aldığınızda kurulu alarm kontrol sistemlerinin daha sonra yedeklenmesi farklı prosedürler gerektirir. Araçta kullanılan otomatik kontrol sistemi orijinal fabrikada üretilmektedir. Bu otomatik kontrol sistemleri araçtan araca değişiklik göstermektedir. Bu nedenle yedeğini alırken profesyonel yardım almalısınız. Emin oto firmamızın hizmeti ile Chevrolet oto anahtar yedekleme işlemlerinizi kısa sürede yapabiliriz.

Hızlı Hizmet ile Chevrolet Oto Anahtar Yedekleme

Chevrolet oto anahtar yedekleme süreçlerinde, fabrikada yapılan kontrolleri üretmek, daha sonra kurulacak alarm kontrolleri ve kilitlemelere göre daha zordur. Araçla temas etmeden kilitlerin açılmasını sağlayan bu sistem belirli bir mesafede sinyal sistemi ile çalışır. Araç anahtarını kaybederseniz kapılar açılmaz. Bu nedenle, otomatik bir kontrol yedekleme işlemi kullanmalısınız. Uzaktan kumandanın kaybolduğu araçtan motor beyni çıkarılması, bilgilerin alınması ve kopyalanması ile otomatik kontrol yedekleme işlemi başlar. Bu işlemden sonra bilgisayar, sahibinin yedek anahtarını istediği araca bağlanır ve kopyalama işlemi tamamlanır. Çoğaltma işleminden sonra bir yedek anahtar oluşturulur.

Araçtan alınan ve bilgisayara kopyalanan bilgiler ile otomatik kontrol kaydı yapılır. Oto kumandasının üretilmesi sonrasında yeniden merkezi kilit sistemi açılır ve araç kullanıma hazır olur.  Yanlış yapılan işlemlerden korunmak için yedekleme işlemlerinin otomatik kontrolü için uzman bir servisten yardım almak önemlidir. Anahtar tamiri, kontak tamiri, Chevrolet oto anahtar yedekleme konularında uzman olan Emin oto firmamızı arayarak hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Bir yorumda bulun