Chevrolet oto anahtar kopyalama için, öncelikle aracın uzaktan kumanda serisi, immobilizer çipi ve mekanik ucu hazırlanır. Araca cihaz ile binildikten sonra kontak mekanik olarak kontrol edilir. Sorun olmaması halinde uzaktan kumada ve immobilizer çip araca tanıtılır. Bazı durumlarda oto anahtar kopyalama işlemi araç olmadan da yapılabilmektedir. Emin oto firmamıza ulaştığınız takdirde arabanızın marka ve modelini bize ilettiğinizde ön hazırlık yapıp kopyalamanın yapılacağı yere gelip çözüm odaklı çalışıyoruz.

Uzman olmayan kişilerce yapılabilen sahte kopya veya yanlış uygulama esnasında araba çalışmaz ve yerinde kalır. Anahtarın kopyası tam ise arabanın uzaktan kumandası bile çalışır. Olumsuz durumlar sebebiyle aracınız yolda kalmaması için uzman ustaların bulunduğu Emin otoyu tercih edebilirsiniz. Her kopya araca zarar vermez fakat kullanılan ekipman ve malzemeler oldukça önemlidir. Orijinal parçaya zarar vermeyen Chevrolet oto anahtar kopyalama firmamızdan destek almalısınız.

Kaliteli Hizmet ile Chevrolet Oto Anahtar Kopyalama

Tüm Chevrolet oto anahtar kopyalama işlemlerinin tamamı motor beyni ile ilişkilidir. Aynı zamanda işlem motor beyni üzerine yazılmazsa araç kesinlikle çalışmayacaktır. Fakat bazı durumlarda araçların anahtarı bulunmadığından, motor beyni komple sökülüp bilgileri alınabilir. Bunun için ayrı beyin okuma cihazları da bulunmaktadır.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus bulunmaktadır. Uzman olmayan firmalar sahte cihazlar ile yüzeysel kopyalama yapılabilir. Şüphe ettiğiniz bir durum halinde sıfırdan kodlama ile araç programlanıp anahtar kimlik bilgileri değiştirmelisiniz. Ancak olması gerektiği gibi bir kopyalama işlemi yapıldıysa aracın hafızasına kayıtlı olan tüm bilgileri görüp ona göre müdahale edilmelidir. Emin oto olarak bu tür olumsuz durumlardan etkilenip zarar görmemek için Chevrolet oto anahtar kopyalama işlemlerinizi firmamızda güven içinde yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun