Chevrolet araba anahtarı kopyalama işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. Aracınızı bize bırakmanıza gerek kalmadan işlemleriniz tamamlanmış olacak. Emin oto firmamız tarafından üretilen anahtarlar garantilidir, kasko ile ilgili herhangi bir soruna yol açmaz. Kayıp anahtarınız araç sisteminden silineceğinden, kayıp bir anahtar artık sizin için bir risk olmayacaktır. Yedek anahtar almazsanız, birlikte verilmeyen anahtarı araç sisteminden hemen çıkararak oto anahtarını değiştirin.

Oto anahtar kopyalama işlemi için öncelikle mekanik anahtarınızı kesilmektedir. Profesyonel bir CNC anahtar kesici ile orijinal Chevrolet araba anahtarı kopyalama işlemi ile aldığımız ölçülerle yeni anahtar dişlerini kesiyoruz. İkinci olarak immobilizer şifrelemesi yapılmaktadır. Chevrolet lisanslı anahtar programlama cihazları ile OBD soketi üzerinden uzaktan kumandaya bağlayarak immobilizer şifrelemesi yapıyoruz ve yeni cihaz anahtarı ile aracın anahtarı ateşleniyor. Araç sisteminde bulunan anahtarı sistemden devre dışı bırakarak işlemi tamamlamaktayız. Ayrıca araba kapısını özel aletlerle zarar vermeden açıyoruz.

Chevrolet Araba Anahtarı Kopyalama Hizmeti

Chevrolet araba anahtarı kopyalama hizmeti ile mekanik anahtarı işleyebilmek için kapı kilidinden veya kontak başlığından özel aletlerimiz ile şifreyi okuyup, yanımızda bulunan CNC anahtar kesici ile anahtarın dişlerini kesiyoruz. Ateşleme sistemini açabilen aracı lisanslı anahtar programlama cihazlarımıza bağlayıp yeni anahtarları kodlayıp aracın çalışmasını sağlıyoruz.

Son olarak kaybolan veya çalınan Chevrolet anahtarını aracın sisteminden çıkararak işlemi tamamlıyoruz. Böylece eski anahtar gelse bile artık arabayı çalıştıramayacak. Kullandığımız cihaz, piyasada yapılabilecek en yüksek kalite denetimini kapsar. Tuşlarda şişme, çarpma ve yırtılma olmamaktadır. Metal dişliler ile özel olarak tasarlanmış mekanizması sayesinde, mekanizmasının sarkması ve arızalanması, uzun yıllar kullanımdan sonra dahi meydana gelmez. Araç anahtarlarınız yedeklerine sahip olmak için, Chevrolet araba anahtarı kopyalama hizmetini Emin oto firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Bir yorumda bulun