Satış sonrası kaybolan araba anahtarları, sigorta sorunlarına neden olabilir ve anahtar arızası gibi durumlarda aracı çalıştırmanıza engel olur. Bu nedenle aracınızın yedek anahtarı yoksa bir an önce Chevrolet araba anahtarı çoğaltma işlemi yaptırmalısınız. Yedek anahtarları yetkili servis sağlayıcılardan temin edebilir veya bir oto anahtar satıcısında anahtar yaptırabilirsiniz. Lisanslı hizmetlerin fiyatları biraz pahalı olabilir. Araç servisleri kullanılırsa hem fazla ücret hem de fazla zaman kaybı yaşanabilir.

Anahtar fiyatları aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir. İmmobilizer, 1999’dan sonra üretilmiş bir araç güvenlik sistemidir. Anahtardaki bir kod, aracın beynine bir sinyal göndererek aracın çalışmasını sağlar. İmmobilizer sistemi sayesinde arabalar düz ateşleme ile çalıştırılamaz. Sıfır arabalar genellikle iki anahtarla teslim edilir. Anahtarlardan biri kullanımdayken diğer anahtarı evde, ofiste veya güvenli olduğunu düşündüğümüz bir yerde bir kasada saklarız. Chevrolet araba anahtarı çoğaltma hizmeti alarak anahtar kaybolmalarında problem yaşamazsınız.

Kaliteli Hizmet ile Chevrolet Araba Anahtarı Çoğaltma

Chevrolet araba anahtarı çoğaltma işlemi için yapmanız gereken Emin otoya ulaşarak yeni bir anahtar yapabilirsiniz. Yeni anahtar yaptırırken kayıp anahtarınız varsa araç sisteminden çıkarılması gerekir. Yedek anahtarınız varsa yapmanız gereken aracı güvenli bir yere park etmek ardından, mümkün olan en kısa sürede, güvenilir bir otomatik kilit açma mağazasına gitmeniz gereklidir. Kayıp anahtarı araç sisteminden çıkarmanız ve yeni bir tane oluşturmanız gerekir.

Acil durum anahtarınıza ulaşamıyorsanız veya acil durum anahtarınız yoksa bu sizin için daha da zahmetli olacaktır. Bir köyde, kasabada veya ulaşılması zor bir yerdeyseniz hemen bir çekici çağırın ve aracı asla terk etmeyin. Merkezi bir lokasyonda bulunuyorsanız Emin oto firmamıza ulaşarak Chevrolet araba anahtarı çoğaltma işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun