Kavaklı oto anahtar çoğaltma teknolojisi iki bölüme ayrılmış olup bunlar: uzaktan kilitlemeli ve uzaktan kumandasız olarak ayrılmaktadır. Uzaktan kumanda düğmeleri de bir çipe sahiptir. Uzaktan kumandalı anahtar, arabanın kapısını uzaktan açmak için kullanılır ve anahtarın içindeki çip, arabayı çalıştırmak için kullanılır. Bu nedenle bu çip, arabayı uzaktan kumanda anahtarıyla çalıştırmak için yeterince önemlidir. Bu çip, immobilizer adı verilen elektronik bir beyin tarafından kontrol edilir. Bu çok hassas bir sistemdir ve çip arızalanırsa araba çalışmayacaktır.

Bir otomatik anahtarı kopyalamak için, kalıcı sistemi de anahtara kopyalamak gerekir. Bu nedenle yazılım gerektiren bir kopyalama işlemine ihtiyaç duyulur. Anahtarların girilmesinin ana nedeni, sahte anahtar olmadıklarından emin olmak ve aracın çalınmasını önlemek olsa da süreç rekabetçi olabilir. Kavaklı oto anahtar çoğaltma işlemi için Emin Oto firması olarak güvenilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli İşlemlerle Kavaklı Oto Anahtar Çoğaltma

Kavaklı oto anahtar çoğaltma işlemleri, ikinci bir anahtar ihtiyacından, sigorta şirketlerinin ihtiyaç ve gereksinimlerinden dolayı gerekli olmaktadır. Genellikle sigorta şirketleri, hırsızlık durumunda sözleşme sahibinden, aracın her iki anahtarına da sahip olmasını ister. Bu anahtarlardan birinin kaybolması ya da çalınması durumunda sözleşme sahibine ödeme yapmaktan kaçınabilirler. Ancak o zaman sözleşmeye ek bir maliyetle önemli bir tazminat maddesi eklenebilir. Bu nedenle, ikinci bir araba anahtarına sahip olmak önemlidir. Bu amaçla yedek anahtarın veya orijinal anahtarın kaybolması durumunda orijinal araba anahtarını kopyalıyoruz.

Araç kumandanız aracı açıp kapatmıyorsa sorun kumanda pilinden kaynaklanıyor olabilir. Bu ihtimali dışarda bırakmak için pil değişimi yapmalısınız. Ayrıca kumanda pilleri uzun süreden beri bitik durumdaysa araç anahtarı tanımlayamaz. Bunun çözümü için pili değiştirilmiş anahtarın araca tekrar tanımlanması gerekmektedir. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, kırılmış olan araba anahtarlarınızı da onarıyoruz. Anahtar onarım hizmetlerinin yanı sıra anahtar çoğaltma ve değiştirme hizmetleri de sunmaktayız. Ekonomik ve hızlı bir hizmete ihtiyacınız varsa oto firmamız Emin ile iletişime geçebilir ve kavaklı oto anahtar çoğaltma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir yorumda bulun