Kavaklı araba anahtarı kopyalama işlemi yaklaşık 30 dakika sürer. Aracınızı bırakmanıza gerek kalmadan işleminiz kısa sürede tamamlanır. Güvenli oto firmamızda anahtarlarınız işlem garantilidir, sigorta sorunu yaşatmamaktadır. Kayıp anahtarlar araç sisteminden çıkarılacağı için artık sizin için bir tehdit olmayacak. Eski araç anahtarlarınız varsa ancak bunlara sahip değilseniz, eski anahtarlar araç sisteminden çıkarılmalıdır. Otomatik kilit çeşitleri genel olarak 3 şekilde gruplandırılır. Birincisi klasik bir araba anahtarıdır. Bir diğer model ise uzaktan kumandalı otomatik kilitli anahtardır. Günümüzde halen kullanılmakta olan bu anahtarın en üst segmenti olarak yüksek teknolojili donanıma sahip anahtar olarak üretilmiştir. Bu otomatik düğmenin koltuk sıcaklığı, ayarı gibi birçok işlevi vardır. Aynı zamanda android özellikli bir telefon ile kontrol edilebilme imkanı da sunulmaktadır.

Kavaklı araba anahtarı kopyalama işlemi için önce mekanik anahtar kesilir. Yeni anahtarın dişini, orijinal anahtarı profesyonel bir CNC freze makinesinde kopyalayarak elde ettiğimiz boyutta kesiyoruz. İkincisi, immobilizer şifrelenir. İmmobilizeri OBD konektörü ile uzaktan kumandaya bağlayarak lisanslı bir anahtar programlayıcı ile kodluyoruz. Yeni cihaz kilidi ile arabayı kolayca çalıştırabilirsiniz. Araç sistem kilidini sistemden çıkararak işlemi sonlandırıyoruz. Ayrıca araba kapılarını özel aletlerle zarar vermeden açıyoruz.

Kalite Farkıyla Kavaklı Araba Anahtarı Kopyalama İşlemleri

Kavaklı araba anahtarı kopyalama hizmetimiz ile anahtar veya elektrik kompartımanını özel aletimiz ile tespit ediyor ve mekanik anahtarı işlemek için CNC cihazı ile anahtar dişlerini kesiyoruz. Ateşleme yapabilen aracı yetkili anahtar programlayıcımıza bağlayıp yeni anahtarı şifreleyerek aracı çalıştırıyoruz. Son olarak kaybolan veya çalınan araç anahtarlarını araç sisteminden çıkararak işlemi tamamlıyoruz.

Eski araç anahtarının araç beyninden çıkarılması ile eski anahtar kullanılsa dahi aracı çalıştırmak artık mümkün değildir. Kullandığımız ekipman, piyasada mevcut olan en yüksek kalite kontrolünü garanti eder. Tuşlarda kullanımdan dolayı çizik ya da kırık oluşmaz. Özel tasarlanmış metal dişli mekanizması sayesinde uzun süre kullanımdan sonra dahi hasara ya da arızaya neden olmaz. Kavaklı araba anahtarı kopyalama ve yedekleme işlemleri için Emin Oto firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir yorumda bulun