Subaru oto anahtarcı olarak ile birlikte kurulduğumuz ilk andan itibaren kurumsal bir şekilde hizmetlerimize devam ettik. Oto anahtarlar araçların açılmasını sağlayan parçalar olmaktadır. Araç anahtarını birçok çeşidi bulunmaktadır. Eskiden oto anahtarlar, çeltikli modellerdi. Ancak günümüzdeki teknolojinin ilerlemesi ile birlikte oto anahtarları yapılarak elektronik aksanları kontrol eden oto araç anahtarları yapıldı.

Yapılan bu araç anahtarları ile daha kapsamlı hale getirildi. Gerçekleşen araç anahtarları üzerine kodlarla hafıza kodlaması gerçekleşmekte olup araç anahtarlarından daha farklı bir hal almıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte daha kolay taşıma imkanı da sunmaktadır. Beraberinde güvenlik sistemlerinin de daha yüksek bulunduğu bu anahtarlar ile birlikte hırsızlık gibi riskler en aza inmektedir.

Subaru Oto Anahtar Modelleri

Günümüzde Subaru oto anahtarcı firmamız bünyesinde tamiri gerçekleşen anahtar çeşitleri 3 adet olmaktadır. Bu anahtarlardan birisi klasik otomobil anahtarları olup 1996 yılından itibaren üretilmemekte olan eski anahtar modelleridir. İkinci model ise kumandalı oto anahtar olmaktadır. Günümüzde de kullanılmaktadır olan bu anahtar çeşidi üst segmenti teknolojisi olarak sustalı oto anahtar olarak bilinmektedir. Anahtar ile birlikte koltukların ısısı gibi birçok ayar yapılabilmektedir. Aynı zamanda telefon üzerinden kontrol imkanı sunar. 3 anahtar modeli ise immobilizer olarak bilinir. Günümüzde kullanılmakta olan düz model anahtar sayısı oldukça azdır.

Genellikle üst segment olarak bilinen immobilizer oto anahtarı kullanılmakta olup son teknoloji kaybı gibi durumlarda firmamız tarafından yeniden yapılandırılması gerçekleşir. Bulunduğumuz bölgede ve çevre ilçelere hizmet vermekte olup müşterilerimizin mağduriyetini azaltmak amacıyla çalışıyoruz. Bu alanda sunduğumuz hizmetler arasında en önemlisi kopyalama işlemi olmaktadır. Ancak müşterilerimizin kopyalama işlemi için gerekli belgeleri firmamıza getirmesi gerekir. Gerekli belgeler olmadığı takdirde Subaru oto anahtarcı olarak bu işlemi yapmamız mümkün değildir.

Bir yorumda bulun