Mitsubishi oto anahtar kopyalama işlemini yedek anahtarınız olmasa bile size yardımcı olabiliriz. Uzaktan kumandalı anahtara veya kumandasız anahtara ihtiyacınız varsa sizlere Emin oto olarak güvenli hizmet veriyoruz. Kopyalama işlemi için öncelikle mekanik anahtarınızı kesiyoruz. Profesyonel bir CNC anahtar kesici ile orijinal Mitsubishi anahtarınızdan aldığımız ölçü ile yeni anahtarın dişlerini kesiyoruz.

İkinci olarak immobilizer şifrelemesi yapılır. Mitsubishi oto anahtar kopyalama işlemi sırasında aracını OBD soketi üzerinden lisanslı anahtar programlama cihazları ile bağlayarak immobilizer şifrelemesi yapıyoruz ki uzaktan kumanda ve arabanın anahtarı yeni anahtar tarafından açıldığında çalışabilsin. Son olarak kayıp anahtarın silinme işlemini yapıyoruz. Aracı satın aldığınızda size verilmeyen ancak Mitsubishi araç sistemine kayıtlı olan anahtarı iptal ederek, anahtarı sistemden devre dışı bırakıyoruz.

Mitsubishi Oto Anahtar Kopyalama ve Tamiri

Mitsubishi oto anahtar kopyalama işlemden önce eğer gerekliyse anahtarınız tamirini de yapmaktayız. Mitsubishi soğutmalı kontak anahtarının yapısı tamamen elektronik bir devreden oluşmaktadır. Sıvı almış bir anahtarınız varsa ilk birkaç saat içinde anahtarı açıp elektronik kartı tiner ve diş fırçası ile tamamen boşalana kadar temizleyip kurutmalısınız. Zamanla, oksit elektronik kartın devrelerine zarar vereceği için onarılamaz hale gelecektir. Ayrıca, yoğun şekilde suya batmayan anahtarlarla ilgili en yaygın sorun, giderilemeyen erken pil bitmesidir.

Elektronik yapıya sahip Mitsubishi anahtarı düşme ve darbelerden de çok etkilenir. Tıpkı cep telefonu koruması gibi, anahtarlarınızı da korumanız gerekir. Balkondan atılan ve üzerinden araba geçen anahtarı tamir etmek sağlıklı değildir. En yaygın ve düzeltilmesi en kolay sorun bozuk anahtardır. Yoğun kullanımda tuşun içindeki düğmeler zamanla etkinliğini kaybeder ve tuşa basılmaz. Bu durumda tek yapmanız gereken Emin otoya ulaşarak, anahtarınızın tamirini yaptırabilir veya Mitsubishi oto anahtar kopyalama işlemi yaptırabilirsiniz.

Bir yorumda bulun