Mimar Sinan oto yedek anahtar firması oto anahtarlığını kopyalama ve çoğaltma yedek kapı ve kontak anahtarı gibi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir. Araç anahtarları mekanik ve elektronik anahtarlar olarak eki sınıfta incelenir. Firmamız olarak hem kapı kilidini açan mekanik anahtarların hem de aracın çalışmasını sağlayan çipli araç anahtarlarının bilgisayarlı destek makinesi ile kopyalanmasını sağlıyoruz.

Mekanik anahtar grubunda bulunan araç anahtarları işin mekanik kısmı ile alakalıdır. Yani işlevi yalnızca kontak ya da kilit şifresini çevirmektir.  Mekanik anahtar araç kapı kilidinin şifresini açar ve kilidi çevirir. Aynı zamanda oto kontak şifresini de açar ve kontağı çevirir. Mimar Sinan oto yedek anahtar firması olarak her türde araç anahtarının yedeklemesini yapıyoruz.

Mimar Sinan Oto Yedek Anahtar Kopyalama İşlemi 

Mimar Sinan oto yedek anahtar kopyalama işlemi makine ile diş açma yöntemi ile yapılır.  Diş açılan araç anahtarına elektronik veri takılmadığı zaman mekanik anahtar olarak kalır. Mekanik anahtar içerisine elektronik çip yani immobilizer yazılım yüklendiği zaman elektronik anahtar olarak aracın çalıştırılması sağlanır.

Mimar Sinan Oto Yedek Anahtar Kopyalama Firması 

Firmamızda Hani yedek araç anahtarı hizmeti alabileceğiniz gibi araç kapılarınız kilitlendiği zaman oto çilingir hizmeti de almanız mümkündür. Araç anahtarları kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde deforme olur. Anahtarlar kırılır aşınır ya da kumanda basma tuşlarının lastikleri eskir.

Bu gibi oto anahtar sorunlarınızda oto anahtarlarının kaplarını yeniliyor ve çalışır hale gelmesini sağlıyoruz. Ayrıca çalışmaya oto anahtarlarının  tamir işlemi de firmamızda gerçekleştirilir. Her türlü oto yedek anahtar ve çilingir hizmeti ile ilgili bir telefon ile ulaşarak hizmet almanız mümkündür.  Mimar Sinan oto yedek anahtar için irtibat numaralarımız internet sitesinde mevcuttur.

Bir yorumda bulun