Araç anahtarları kumandalı ve kumandasız anahtarlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kumandasız her iki anahtar modelinde de çip bulunur. Kumandalı anahtarlar aracın kapılarını uzaktan açmaya yararken anahtarın içerisinde bulunan çip ise aracı çalıştırır.

Bu çipler immobilizer sistem ismi verilen elektronik beyin ile kontrol altında tutulmaktadır.  Son derece hassas olan bu sistemin elektronik yuva bozulduğu veya hasar gördüğü taktirde araçların çalışması pek mümkün olmaz. Bu durumda Mimar Sinan oto anahtar kopyalama servisimiz ile iletişime geçerek sorunu kısa sürede çözüme ulaştırmanız mümkün

Mimar Sinan Oto Anahtar Kopyalama Nasıl Yapılır? 

Mimar Sinan oto anahtar kopyalama için aynı zamanda bu anahtar içerisinde yer alan immobilizer sistemin de kopyalanması gereklidir.  Bu nedenle ortada yazılım gerektiren bir anahtar kopyalama uygulaması söz konusudur. Anahtar içerisinde immobilizer olmasının asıl sebebi anahtarın kopyalanmasını ve böylece aracının çalınmamasını sağlamaktadır. Mimar Sinan oto anahtar kopyalama firması olarak kopyalama işi ile ilgili bir konuda dikkat etmenizi öneririz. İkinci araç anahtarına olan ilgi ihtiyaçlı birlikte sigorta şirketleri ile bir gereklilikten kaynaklanır.

Mimar Sinan Oto Anahtar Kopyalama Hizmetlerinde Kalite!

Genel olarak sigorta şirketleri araçların çalışma durumlarında mağdurdan aracın ikinci anahtarı ister ve anahtarlardan birinin eksik olması halinde şahsın aracın üzerinde anahtar unutmasından kaynaklı olan bir hırsızlığı göz önünde bulundurarak çalınma durumlarında ödemeden kaçınabilir. Sırf bu durum için anahtar kaybetme ekstra ücret ile sözleşmeye eklenir hale gelmiştir.

Bu nedenle araçlara ait ikinci bir anahtara sahip olmak büyük önem taşır. Mimar Sinan oto anahtar kopyalama firması olarak Bu doğrultuda araçların anahtarının yedeklerinin ya da aslının kaybolması halinde orijinali gibi araç anahtarlarını kopyalama işlemi yapıyoruz. Firmamızdan hizmet almak için bizimle bir telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

Bir yorumda bulun