Kumandalı ve kumandasız modeller olmak üzere ikiye ayrılan araç anahtarlarının her iki türünde de çip yer almaktadır. Araç kapılarını uzaktan açmaya yarayan kumandalı anahtarların içerisinde bulunan çip araca çalıştırır. İmmobilizer sistem adı verilen elektronik beyin sayesinde bu çiftler kontrol altında tutulur. Oldukça hassas olan bu sistem elektronik yuvanın bozulması ya da hasar görmesi durumunda aracı çalıştırması mümkün değildir. Böyle bir durumla karşılaştığını zaman Kıraç oto anahtar kopyalama servisimiz ile iletişim kurarak bizden hizmet talebinde bulunabilir ve sorunun çözümünü kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Kıraç Oto Anahtar Kopyalama İşlemi Nasıl Yapılır? 

Kıraç oto anahtar kopyalama yapılması için anahtarın içerisinde bulunan immobilizer sistemin de kopyalama işleminin yapılması gerekir. Bu durum yazılım gerektirir ve anahtar kopyalama uygulaması bu şekilde gerçekleşir. Araç anahtarının içerisinde yer alan immobilizer in asıl amacı anahtarın kopyalanmasını ve bu kopya ile aracın çalınmasını önlemektir.  Kıraç oto anahtar kopyalama firması olarak sizlere bu konuda uyarıyor ve kötü niyetli kişiler konusunda dikkat etmenizi öneriyoruz. İkinci el 1 Oto anahtarına olan talep ihtiyaçla beraber sigorta şirketleri ile bir gereklilikten kaynaklanır.

Sigorta şirketleri genellikle çalınma gibi durumlarında mağdurdan arabanın ikinci anahtarını istemektedir. Araba anahtarlarından birinin eksik olması durumunda kişinin arabanın üzerinde anahtar unutmasından kaynaklı olan bir çalıntı durumunu göz önünde bulundurarak çalınma halinde ödemeden kaçınır.  Bu sebepten dolayı araç sahiplerinin ikinci bir araç anahtarına sahip olması büyük önem taşır.  Firmamızdan hizmet almak için bizimle telefon ile irtibat kurmanız mümkündür. Kıraç oto anahtar kopyalama olarak arabanızın anahtarının yedeğinin veya aslının kaybolması gibi durumlarda tıpkı orijinali gibi araba anahtarını kopyalıyor ve size teslim ediyoruz.

Bir yorumda bulun