Kavaklı araba anahtar işlemleri, anahtarlarınız sizde olmasa bile, sıfırdan anahtarların oluşturulmasını içerir. Ayrıca iş gününüzde beklemenize ve işlem yapmanıza gerek kalmadan araba anahtarınız en fazla 2 saat içinde hazır olacaktır. İmmobilizerlerin sıradan araba hırsızlık önleme sistemlerinden daha güvenli, daha ucuz, daha dayanıklı ve çok daha ekonomik olması, dünya çapında hızlı bir şekilde uygulanmasına olanak sağlamıştır.

Bazı araçların elektronik kimlik kartlarını kopyalamadan uzaktan okuyabilmesi ve elektromanyetik radyasyon veya x-ışınlarından etkilenmemesi de dayanıklılığını göstermektedir. Piller veya diğer dahili güç kaynakları, bakım veya onarım gerektirmediği için bu sistemi başarılı kılan faktörlerden sadece birkaçıdır. Kavaklı araba anahtar hizmetleri için yapacağınız işlemlerde Emin oto firmamızın uzman ekibine güvenebilirsiniz. Elektronik kilide sahip olmak, aracınızın güvenliği kadar önemli ve gereklidir. Eğer araba anahtarı servisi ile ilgili sorun yaşıyorsanız, araba anahtarlarınızı yedekleyebilir veya araba anahtarlarını yenileriyle değiştirme işlemini tamamlayabiliriz.

Uzman Kadro ile Kavaklı Araba Anahtar İşlemleri

Eski araba anahtarlarınızın araç motor bilgisayarından çıkarılması gerekmektedir. Bu sayede birisi eski bir anahtarı alırsa aracınızın anahtarla çalınmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda satmak üzere olduğunuz aracın sisteminden eski anahtar bilgileri kaldırılabilir. Ayrıca 7/24 çilingir hizmetimiz sayesinde oto anahtar kilidi çalıştırma sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Kavaklı araba anahtar işlemleriniz kusursuz ilerlemesi için firmamız Emin Oto’dan yardım alabilirsiniz.

Avrupa’daki birçok güvenlik kuruluşu tarafından onaylanan immobilizer sistem, bu dönemde araç hırsızlığını önleyebileceğini kanıtlamıştır. Ülkemizde bu anahtarlar en yakın oto anahtar firmalarından temin edilebilir. Bu nedenle, bu anahtara erişmek çok kolaydır. Elektronik kilide sahip olmak, aracınızın güvenliği kadar önemli ve gereklidir. Kontağa basıldığında araç çalışmazsa bunun nedeni bir çip arızası olabilir. Bazı araçlarda kırmızı led ışık merkezde çok hızlı yanıp sönüyor ve bazı araçlarda immobilizer ışığı yanabiliyor. Anahtar sorunları için yetkili serviste seçebilirsiniz ancak araba anahtarının fiyatını ve işlem süresini sormalısınız. Çünkü servisler minimum bir iki hafta sonra anahtar teslimi yapmakta olup maliyeti yüksektir. Kavaklı araba anahtar işlemleri kapsamında yedek anahtar almak birkaç saat sürer ve daha ucuzdur.

Bir yorumda bulun