Ford oto yedek anahtar hizmetimiz ile bu alanda birçok Ford modeli için yedek anahtar yapma olanağı sunuluyor. İçinde bulunduğumuz sektörde yedek anahtar alanında mevcut tecrübelerimiz doğrultusunda tüm sorunları ortadan kaldırmaktayız. Yedek anahtar yapımı ve kumanda tamiri gibi birçok hizmet imkanımız bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte elde ettiğimiz donanımlar sayesinde Ford markasına ait tüm araçlar için yedek anahtar yapma imkanı elde ediyoruz.

Günümüzde özellikle ikinci el araç alan kişiler tarafından yedek anahtar sıkıntısı sıklıkla yaşanır. Yedek anahtar elinize ulaştığı takdirde arabanın anahtar sistemi üzerinden Ford aracın anahtarının silinerek, yeniden yapılması tavsiye edilmektedir.

Ford Oto Yedek Anahtar Yapım Aşaması

Ford oto yedek anahtar yapımı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. Gerçekleştirdiğimiz aşamalar ise şu şekildedir;

  • Yedek anahtar hazırlanması konusunda profesyonel olarak kullanılan anahtar kesim makinesi aracılığıyla Ford anahtarınızın ölçüsünde yeni bir anahtar kesim işlemi gerçekleşmektedir.
  • İmmobilizer kodlama hazırlanıyor, yeni anahtar ile birlikte kontak çevrildiği takdirde aracın çalışması için lisanslı anahtar programlama cihazı ile birlikte soket üzerinden Ford araç için bağlantı kurularak immobilizer kodlama işlemi tamamlanmaktadır.
  • Yedek anahtar yapımı gerçekleştikten sonra kayıp olan anahtar silinmektedir. Aracı aldığınız takdirde size herhangi bir anahtar verilmediyse Fort sistemi üzerinden kayıtlı anahtarı silebilir ve devre dışı bırakma işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Bunun ardından işlemler bitmiş olur.

Kullanılan Ford oto yedek anahtar yapımı için 20 dakikalık bir süreç gerekmektedir. Firma bünyesinde gerçekleşen anahtarlar garantili olup kasko üzerinde herhangi bir sorun oluşturmaz.

Kasko ve sigorta üzerinde herhangi bir sorun oluşmakta olup kaybolan anahtarlarda alındı araç sisteminden silinir. Bundan dolayı İlerleyen zamanlarda herhangi bir olumsuzluk oluşturmaz. Oto yedek anahtar alanında bilgi ve işlem yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bir yorumda bulun