Chevrolet oto anahtarcı firmamız, zamanla gelişen araba anahtarlarının bütün sorunlarına çözüm üretmektedir. Araç anahtarına su kaçması ya da anahtarın hasarlı olması, araç kontağını açabilir ancak motoru çalıştırmayabilir. Sebebi elektronik kartın veya hassas immobilizer anahtarlarındaki immobilizer çipinin hasar görmesidir. Oto anahtarcı firmamızda araba anahtarlarının onarımını garanti etmekteyiz. Tüm araç anahtarlarının kaybında dahil araç anahtarının tamiri ve teslimi birkaç saat içinde gerçekleştirilir.

Servislerin 15 veya 20 gün sonra verdiği anahtarları, Emin oto firmamız aynı gün, hatta birkaç saat içinde üretip teslim etmektedir. Yedek anahtarın kayıplarında ise diğer anahtarlar aracın hafızasından silinebilmektedir. İmmobilizer ile anahtar kopyalamak karmaşık ve maliyetli bir iş olduğu için bu konuda uzman Chevrolet oto anahtarcı firmamızı tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Chevrolet Oto Anahtarcı

Anahtar kopyalamak isteyen müşterilerin kesinlikle ruhsat sahibi olması gerekmektedir. Aşınmış buton lastikleri, kırılan kumanda kasaları, arızalı kilitleme mekanizmaları yenileriyle değiştirilir. Chevrolet oto anahtarcı firmamızın fiyatları ise servis ücretlerinden çok daha ekonomiktir. İşgücü fiyatları çok fazla dalgalanmazken, maliyetin büyük bir kısmını oluşturan kumanda ve çip fiyatları sürekli değişmektedir. Uzaktan kumandalı ve kumandasız anahtar yapımı ve onarımı için oto anahtarcı firmamızdan yararlanılabilir.

Oto anahtarcı firmamızın verdiği hizmetler ise şu şekildedir:

  • Kilitli olan araçlara zarar vermeden özel aletlerle kilitlerinin açılması,
  • Anahtarı olmayan bir araba için sıfırdan anahtar yapmak,
  • Aracın hafızasından çalınan veya kaybolan anahtarların silinmesi,
  • Arabanın hafızasından silinen orijinal anahtarın araca yeniden kodlanması,
  • Aşınmış ya da hasar görmüş anahtar ve kumandaların onarımı

Araç kumandalarında oluşan her türlü hasarın onarımı veya yeni anahtar yapımı mümkündür. Chevrolet oto anahtarcı firmamız sayesinde zaman kaybı yaşanmadan çok kısa sürelerde yeni anahtar sahibi olabilirsiniz.

Bir yorumda bulun